Hacettepe Üniversitesi Kanser Enstitüsü - Öğretim Üyeleri

MEDİKAL ONKOLOJİ BİLİM DALI

Prof. Dr. F. Alev Türker

305 2929

aturker@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. İbrahim H. Güllü

305 2929

igullu@superonline.com

Prof. Dr. İbrahim Barışta

305 2929

ibarista@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Şuayib Yalçın

305 2929

syalcin@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Sercan Aksoy

305 2866

saksoy07@yahoo.com

Doç. Dr. Neyran Kertmen

305 2929

neyran.kertmen@hacettepe.edu.tr

Doç. Dr. Zafer Arık

305 2929

zaferarik@yahoo.com

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Akın

305 2929

serkan.akin@hacettepe.edu.tr




PEDİATRİK ONKOLOJİ BİLİM DALI

Prof. Dr. Canan Akyüz

305 2990 2991

cakyuz@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. M. Tezer Kutluk

305 2990-2991

tkutluk@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Ali Varan

305 2990-2991

avaran@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Bilgehan Yalçın

305 2989

yalcinb@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Nilgün Kurucu

305 2989

nkurucu@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Güzide Burça Aydın

305 2989

burca@hacettepe.edu.tr 


TÜMÖR PATOLOJİSİ BİLİM DALI

Prof. Dr. Ayşegül Üner

305 2950-1555

unera@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Aytekin Akyol

305 1555

aytekina@hacettepe.edu.tr


PREVANTİF ONKOLOJİ ANABİLİM DALI

Prof. Dr. Mutlu Hayran

305 4330

mhayran@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. İsmail Çelik

305 4330

cismail@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Mustafa Erman

305 4330

ermanm@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Saadettin Kılıçkap

305 4330

skilickap@yahoo.com

Prof. Dr. Ömer Dizdar

305 4330

dromerdizdar@gmail.com

Öğr. Gör. Dr. Deniz Yüce

305 4330

deniz.yuce@hacettepe.edu.tr


TEMEL ONKOLOJİ ANABİLİM DALI

Prof. Dr. A. Lale Doğan

305 4322

laled@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Güneş Esendağlı 

305 4322

gunese@hacettepe.edu.tr

Doç. Dr. Füsun Özmen

305 4322

fusun.ozmen@hacettepe.edu.tr

Doç. Dr. Hande Canpınar

305 4322

hcanpina@hacettepe.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Gürcan Günaydın

305 4322

gurcangunaydin@hacettepe.edu.tr

Uzm. Biol. İrem Akar

305 2821

irem.akar@hacettepe.edu.tr




RADYASYON ONKOLOJİSİ ANABİLİM DALI

Prof. Dr. Gökhan Özyiğit

305 2900-2901

gozyigit@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Fadıl Akyol

305 2900-2901

hakyol@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Faruk Zorlu

305 2900-2901

fzorlu@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Murat Gürkaynak

305 2900-2901

mgurkaynak@superonline.com

Prof. Dr. Ferah Yıldız

305 2900-2901

fyildiz@hacettepe.edu.tr

Prof. Dr. Mustafa Cengiz

305 2900-2901

mcengiz@hacettepe.edu.tr

Doç. Dr. Gözde Yazıcı

305 2900-2901

yazicig@hacettepe.edu.tr

Doç. Dr. Pervin Hürmüz

305 2900-2901

phurmuz@yahoo.com

Doç. Dr. Melis Gültekin

305 2900-2901

melisbahadir@yahoo.com

Dr. Öğr. Üyesi Mete Yeğiner

305 2900-2901

yeginer@hacettepe.edu.tr

Uzm. Dr. Sezin Yüce

305 2899

sezin.yuce@hacettepe.edu.tr

Uzm. Fiz. Müh. Ali Doğan

305 2898

alidogan@hacettepe.edu.tr

Uzm. Fiz. Müh. Demet Yıldız

305 2898

yildizd@hacettepe.edu.tr

 

Hacettepe Üniversitesi Kanser Enstitüsü
06100 Sıhhiye Ankara
Son Güncelleme: 10 Mart 2020

Web Sorumlusu: Dr. Deniz YÜCE
kanser@hacettepe.edu.tr

Sorumluluk Sınırı